Historia Kancelarii Levanta

Nasza misja

Zarządzanie wierzytelnościami postrzegamy, jako proces który wymaga od Kancelarii znalezienia indywidulnych rozwiązań, które optymalizują koszty dochodzenia wierzytelności na drodze sądowej. Wspieramy banki, instytucje pożyczkowe, firmy telekomunikacyjne ora fundusze sekurytyzacje w sprawnym odzyskaniu należności.

Nasza wizja

Sprawnie poruszamy się między aktualnymi przepisami prawa, standardami branżowymi i regułami korporacyjnymi. Cenimy jasne odpowiedzi, skupione wokół celów biznesowych naszych Partnerów.

Nasze wartości

Silni wiedzą, skuteczni prawem dla wsparcia naszych partnerów. Nauczyło nas doświadczenie, że interes naszych Partnerów wymaga dostosowania rozwiązań prawnych bezpośrednio do niego prowadzących. Klienci kancelarii to nasi Partnerzy, z którymi budujemy rozwiązania biznesowe indywidualnie do nich dopasowane.
Kim jesteśmy

Jesteśmy zespołem doświadczonych ekspertów, którzy budują na potrzeby swoich Partnerów indywidualnie dopasowane procesy prawo – operacyjne. Wspólnie z CDR Investment spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie zarządzamy wierzytelnościami sekurytyzowanymi – sektor wierzytelności bankowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie dochodzenia należności zabezpieczonych, niezabezpieczonych, przy czym obsługa prawna skupiona jest na zbudowaniu procesów optymalizacji w zakresie wykonywanych czynności sądowo – egzekucyjnych. Obszarem specjalizacji Kancelarii jest profesjonalne doradztwo prawne na rzecz podmiotów prawa gospodarczego oraz przedsiębiorców. Nasi prawnicy zdobywali doświadczenie zawodowe zarówno w instytucjach publicznych, jak i sektorze prywatnym oraz w uznanych kancelariach. Świadczymy usługi o najwyższym stopniu profesjonalizmu i dostarczamy naszym Klientom

WSPARCIE PRAWNE BIZNESU

Skontaktuj się z nami

Pracuj z nami. Zróbmy razem wielkie rzeczy.

To Top